Welkom bij V.V. Vessem
Welkom bij V.V. Vessem
Welkom bij V.V. Vessem

Onder voorbehoud.
Het programma zoals hier weergegeven is onder voorbehoud. Houd dus altijd het week programma in de gaten.



Wedstrijd programma
 
 


24-11-2018
aanwezig
aanvang
DEES/Vessem M1 - De Raven M2
10:00
competitie
Bergeijk M3 - DEES/Vessem M2
10:00
competitie
Vessem/DEES O11-1 - D.B.S. O11-2
10:45
11:15
competitie
R.K.D.S.V./E.D.N. '56 O11-1 - Vessem/DEES O11-2
11:00
competitie
Vessem/DEES O11-3 - S.D.O. '39 O11-1
10:00
competitie
DEES/Vessem O13-2 - Oirschot V. O13-2
12:45
competitie
Dommelen O15-3 - Vessem/DEES O15-1
13:00
competitie
Best Vooruit O15-6 - Vessem/DEES O15-2
13:00
competitie
N. Woensel O17-1 - DEES/Vessem O17-1
12:30
13:30
competitie
Riethoven O19-1 - Vessem/DEES O19-2
14:30
competitie
R.K.D.S.V./E.D.N. '56 O9-1 - DEES/Vessem O9-1
09:45
competitie
S.D.O. '39 O9-1 - DEES/Vessem O9-2
09:30
competitie
DEES/Vessem O9-3 - Unitas '59 O9-6
10:30
competitie
DEES/Vessem O9-4 - D.B.S. O9-9
09:30
competitie


25-11-2018
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Bergeijk 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Terlo 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Hoogeloon 6
10:00
competitie
Gestel 5 - Vessem 4
10:00
competitie


28-11-2018
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Netersel DA1
19.20
20.00
competitie


1-12-2018
aanwezig
aanvang
Hapert O11-1 - Vessem/DEES O11-1
10:00
10:45
competitie
Vessem/DEES O11-2 - Spoordonkse Boys O11-1
11:15
competitie
Were Di O13-2 - DEES/Vessem O13-1
09:00
competitie
DEES/Vessem O13-2 - Wilhelmina Boys O13-4
12:45
competitie
Vessem/DEES O15-1 - Steensel O15-1
12:15
12:45
competitie
Vessem/DEES O15-2 - Gestel O15-1
11:00
competitie
DEES/Vessem O17-1 - De Raven O17-1
14:00
14:30
competitie
D.O.S.K.O. '32 O19-1 - Vessem/DEES O19-1
13:35
14:30
competitie
Vessem/DEES O19-2 - Netersel/Casteren O19-1
14:30
competitie
DEES/Vessem O9-2 - E.F.C. O9-3
09:30
competitie
DEES/Vessem O9-3 - Best Vooruit O9-5
10:30
competitie
DEES/Vessem O9-4 - Unitas '59 O9-8
09:30
competitie


2-12-2018
aanwezig
aanvang
Z.S.C. 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Knegselse Boys 2 - Vessem 2
11:45
competitie
Vessem 3 - S.D.O. ยด39  3
10:00
competitie
Vessem 4 - S.V.S.O.S. 3
10:00
competitie


8-12-2018
aanwezig
aanvang
DEES/Vessem M1 - Marvilde M2
10:00
competitie
Reusel Sport/Cotrans M4 - DEES/Vessem M2
10:00
competitie
Vessem/DEES O11-1 - R.K.V.V.O. O11-3
10:45
11:15
competitie
Sarto O11-6 - Vessem/DEES O11-2
10:00
competitie
Vessem/DEES O11-3 - D.B.S. O11-6
10:00
competitie
DEES/Vessem O13-1 - Sarto O13-3
12:30
competitie
Reusel Sp./Cotrans O13-4 - DEES/Vessem O13-2
12:00
competitie
Terlo O15-1 - Vessem/DEES O15-1
13:00
competitie
R.K.V.V.O. O15-3 - Vessem/DEES O15-2
13:00
competitie
Wodan O17-4 - DEES/Vessem O17-1
12:00
13:00
competitie
Vessem/DEES O19-1 - Dommelen O19-3
14:30
competitie
Kneg.Boys/Steensel O19-1 - Vessem/DEES O19-2
15:00
competitie
DEES/Vessem O9-1 - Hapert O9-2
10:30
competitie
R.K.V.V.O. O9-4 - DEES/Vessem O9-2
09:00
competitie
Audacia O9-2 - DEES/Vessem O9-3
10:15
competitie
FC Eindhoven AV O9-7 - DEES/Vessem O9-4
08:30
competitie


9-12-2018
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - E.M.K. 1
14:30
competitie
Vessem 2 - D.O.S.K.O. '32 2
12:00
competitie
R.K.D.S.V. 7 - Vessem 3
10:00
competitie
Beerse Boys 12 - Vessem 4
13:45
competitie


15-12-2018
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES O19-1 - Z.S.C. O19-1
14:30
competitie


16-12-2018
aanwezig
aanvang
R.K.D.S.V. 1 - Vessem 1
14:15
competitie
Vessem 2 - Tuldania 2
12:00
competitie


22-12-2018
aanwezig
aanvang
Casteren M1 - DEES/Vessem M1
10:00
competitie
DEES/Vessem M2 - S.V.S.O.S. M2
10:00
competitie


15-1-2019
aanwezig
aanvang
Reusel Sport/Cotrans 1 - Vessem 1
20:00
vriendschappelijk


20-1-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Nieuw Woensel 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Z.S.C. 2
12:00
vriendschappelijk


27-1-2019
aanwezig
aanvang
Steensel 1 - Vessem 1
14:30
competitie


3-2-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Woenselse Boys  1
14:30
competitie


10-2-2019
aanwezig
aanvang
S.D.O. '39 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - De Bocht '80 2
12:00
competitie
Oirschot Vooruit 9 - Vessem 3
12:00
competitie
Vessem 4 - Oirschot Vooruit 12
10:00
competitie


17-2-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - De Raven 1
14:30
competitie
Hulsel 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - H.M.V.V. 5
10:00
competitie
Nederwetten 4 - Vessem 4
11:00
competitie


27-2-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Casteren DA1
19.20
20.00
competitie


10-3-2019
aanwezig
aanvang
Hoogeloon 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Netersel 2 - Vessem 2
11:00
competitie
Casteren 2 - Vessem 3
11:00
competitie
Vessem 4 - Hoogeloon 5
10:00
competitie


17-3-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Waalre 1
14:30
competitie
Vessem 2 - B.E.S. 1
12:00
competitie
Vessem 3 - D.E.E.S. 2
10:00
competitie
D.B.S. 5 - Vessem 4
10:30
competitie


20-3-2019
aanwezig
aanvang
Hulsel DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


24-3-2019
aanwezig
aanvang
Nieuw Woensel 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Terlo 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Hoogeloon 6 - Vessem 3
10:45
competitie
Vessem 4 - Gestel 5
10:00
competitie


7-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - R.K.D.S.V. 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Knegselse Boys 2
12:00
competitie
S.D.O. '39 3 - Vessem 3
12:00
competitie
S.V.S.O.S. 3 - Vessem 4
10:00
competitie


10-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Terlo DA1
19.20
20.00
competitie


14-4-2019
aanwezig
aanvang
E.M.K. 1 - Vessem 1
14:30
competitie
D.O.S.K.O. '32 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - R.K.D.S.V. 7
10:00
competitie
Vessem 4 - Beerse Boys 12
10:00
competitie


21-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Z.S.C. 1
14:30
competitie


24-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - HMVV DA1
19.20
20.00
competitie


5-5-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 2 - E.D.N. '56 2
12:00
competitie
Reusel Sport/Cotrans 10 - Vessem 3
10:00
competitie
De Valk 6 - Vessem 4
10:00
competitie


8-5-2019
aanwezig
aanvang
Netersel DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


12-5-2019
aanwezig
aanvang
Bergeijk 1 - Vessem 1
14:30
competitie
De Raven 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Bladella 8
10:00
competitie
Vessem 4 - Wilhelmina Boys 7
10:00
competitie


19-5-2019
aanwezig
aanvang
Acht 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Maarheeze 2
12:00
competitie
R.K.V.V.O. 8 - Vessem 3
10:00
competitie
Vessem 4 - Knegselse Boys 4
10:00
competitie


26-5-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - H.M.V.V. 1
14:30
competitie
Tuldania 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - De Zuiderburen 3
10:00
competitie
S.V. Valkenswaard 8 - Vessem 4
12:00
competitie
 
    
    





 
Welkom bij V.V. Vessem