Welkom bij V.V. Vessem

Onder voorbehoud.
Het programma zoals hier weergegeven is onder voorbehoud. Houd dus altijd het week programma in de gaten.



Wedstrijd programma
 
 


30-3-2019
aanwezig
aanvang
R.K.D.S.V. M1 - Vessem/DEES M4
10:00
competitie
Kneg. Boys/Steensel M1 - Vessem/DEES M2
10:00
competitie
E.F.C. O11-3 - DEES/Vessem O11-3
09:00
competitie
Vessem/DEES O13-1 - Jong Brabant O13-2
12:30
competitie
Wilh. Boys O15-4 - DEES/Vessem O15-2
13:00
competitie
Wilh. Boys O17-3 - Vessem/DEES O17-1
13:30
14:45
beker
DEES/Vessem O19-1 - Rood Wit V. O19-2
14:30
competitie
Maarheeze O8-1 - Vessem/DEES O8-2
09:30
competitie
S.V. Valkenswaard O9-2 - Vessem/DEES O9-1
08:45
beker


31-3-2019
aanwezig
aanvang
R.K.D.S.V. 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 3 - S.D.O. ยด39  3
09:30
10:00
competitie


6-4-2019
aanwezig
aanvang
Marvilde M3 - Vessem/DEES M1
10:00
competitie
Z.S.C. M4 - Vessem/DEES M3
10:00
competitie
DEES/Vessem O11-1 - Riethoven O11-1
10:40
11:15
competitie
DEES/Vessem O11-2 - H.M.V.V./Hulsel O11-1
11:00
competitie
G.S.B.W. O13-1 - Vessem/DEES O13-1
09:30
competitie
Zigo O13-6 - Vessem/DEES O13-2
11:00
competitie
Bergeijk O15-2 - DEES/Vessem O15-1
13:15
competitie
Reusel Sport/Cotrans O15-3 - DEES/Vessem O15-2
13:15
competitie
Vessem/DEES O17-1 - De Raven O17-1
13:45
14:30
competitie
S.V. Budel O19-2 - DEES/Vessem O19-1
13:35
15:00
competitie
DEES/Vessem O19-2 - Kneg. Boys/Steensel O19-1
14:30
competitie
Vessem/DEES O8-1 - R.K.D.S.V./E.D.N. '56 O8-1
10:00
competitie
Vessem/DEES O8-2 - S.V. Valkenswaard O8-2
10:00
competitie
Wilhelmina Boys O9-2 - Vessem/DEES O9-1
09:00
competitie
Rood Wit V. O9-2 - Vessem/DEES O9-2
09:15
competitie


7-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - R.K.D.S.V. 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Knegselse Boys 2
12:00
competitie
S.D.O. '39 3 - Vessem 3
12:00
competitie
S.V.S.O.S. 3 - Vessem 4
10:00
competitie


10-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Terlo DA1
19.15
20.00
competitie
Vessem/DEES O17-1 - Reusel Sp. O17-2
17:45
18:30
competitie
Net./Cast. O19-1 - DEES/Vessem O19-1
17:30
18:30
competitie
Hapert O9-1 - Vessem/DEES O9-1
18:30
competitie


11-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 4 - S.V.S.O.S. 3
18:30
competitie


13-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES M4 - Hoogeloon M1
10:00
competitie
Tuldania M1 - Vessem/DEES M2
10:00
competitie
Geldrop O11-2 - DEES/Vessem O11-1
08:50
10:00
competitie
R.K.V.V.O. O11-6 - DEES/Vessem O11-2
11:30
competitie
DEES/Vessem O11-3 - U.N.A. O11-4
10:00
competitie
Vessem/DEES O13-1 - V.O.A.B. O13-3
12:30
competitie
Vessem/DEES O13-2 - Were Di O13-2
12:45
competitie
DEES/Vessem O15-1 - Dommelen O15-3
12:45
competitie
DEES/Vessem O15-2 - Marvilde O15-3
11:00
competitie
E.D.N. '56/R.K.D.S.V. O17-2 - Vessem/DEES O17-1
13:15
14:30
competitie
DEES/Vessem O19-1 - Bladella O19-2
14:30
competitie
Riethoven O19-1 - DEES/Vessem O19-2
14:30
competitie
S.V. Budel O8-2 - Vessem/DEES O8-2
08:45
competitie
Vessem/DEES O9-1 - R.K.V.V.O. O9-4
11:00
competitie
Vessem/DEES O9-2 - D.B.S. O9-5
10:00
competitie


14-4-2019
aanwezig
aanvang
E.M.K. 1 - Vessem 1
14:30
competitie
D.O.S.K.O. '32 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - R.K.D.S.V. 7
10:00
competitie
Vessem 4 - Beerse Boys 12
10:00
competitie


17-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - HMVV DA1
19.15
20.00
competitie
Vessem/DEES O13-1 - Marvilde O13-1
18:30
beker
Marvilde O19-1 - DEES/Vessem O19-1
17:30
18:30
beker


18-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 3 - D.E.E.S. 2
18:30
competitie


20-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - E.M.K. 1
18:30
competitie
Vessem/DEES M1 - S.D.O. '39 M2
10:00
competitie
Vessem/DEES M3 - De Raven M2
10:00
competitie


22-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Z.S.C. 1
14:30
competitie


25-4-2019
aanwezig
aanvang
S.D.O. '39 1 - Vessem 1
18:45
competitie


27-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES M4 - Terlo M2
10:00
competitie
Vessem/DEES M2 - R.K.V.V.O. M4
10:00
competitie


28-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Nieuw Woensel 1
14:30
competitie
Vessem 2 - De Bocht '80 2
12:00
competitie
Casteren 2 - Vessem 3
11:00
competitie
Vessem 4 - Hoogeloon 5
09:30
10:00
competitie


2-5-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 2 - B.E.S. 1
19:00
competitie


4-5-2019
aanwezig
aanvang
DEES/Vessem O11-1 - Sterksel O11-1
10:40
11:15
competitie
DEES/Vessem O11-2 - Bladella O11-5
11:00
competitie
Hapert O11-2 - DEES/Vessem O11-3
11:30
competitie
Zigo O13-2 - Vessem/DEES O13-1
11:00
competitie
Jong Brabant O13-3 - Vessem/DEES O13-2
09:00
competitie
Hoogeloon O15-1 - DEES/Vessem O15-1
12:00
competitie
Geldrop O15-5 - DEES/Vessem O15-2
13:00
competitie
Vessem/DEES O17-1 - Kneg. Boys/Steensel O17-1
13:45
14:30
competitie
De Raven O19-1 - DEES/Vessem O19-1
13:20
14:30
competitie
DEES/Vessem O19-2 - Hoogeloon O19-1
14:30
competitie
Vessem/DEES O8-1 - H.M.V.V./Hulsel O8-2
10:00
competitie
D.O.S.L. O8-1 - Vessem/DEES O8-2
10:00
competitie
Wodan O9-3 - Vessem/DEES O9-1
09:00
competitie
Maarheeze O9-1 - Vessem/DEES O9-2
09:30
competitie


5-5-2019
aanwezig
aanvang
Hoogeloon 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - E.D.N. '56 2
12:00
competitie
Reusel Sport/Cotrans 10 - Vessem 3
10:00
competitie
De Valk 6 - Vessem 4
10:00
competitie


8-5-2019
aanwezig
aanvang
Netersel DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


11-5-2019
aanwezig
aanvang
Marvilde M2 - Vessem/DEES M1
10:00
competitie
Terlo M1 - Vessem/DEES M3
10:00
competitie
FC Cranendonck O11-1 - DEES/Vessem O11-1
10:10
11:15
competitie
Reusel Sport/Cotrans O11-3 - DEES/Vessem O11-2
10:15
competitie
DEES/Vessem O11-3 - Brabantia O11-4
10:00
competitie
Vessem/DEES O13-1 - Beerse Boys O13-1
12:30
competitie
Vessem/DEES O13-2 - Oirschot Vooruit O13-2
12:45
competitie
DEES/Vessem O15-1 - Casteren/Netersel O15-1
12:45
competitie
DEES/Vessem O15-2 - Beerse Boys O15-2
11:00
competitie
Dommelen O17-3 - Vessem/DEES O17-1
11:45
13:00
competitie
DEES/Vessem O19-1 - Rood Wit '67/Plus O19-1
14:30
competitie
Bladella O19-3 - DEES/Vessem O19-2
13:00
competitie
S.D.O. '39 O8-2 - Vessem/DEES O8-1
09:30
competitie
Vessem/DEES O8-2 - R.P.C. O8-2
10:00
competitie
Vessem/DEES O9-1 - Best Vooruit O9-3
11:00
competitie
Vessem/DEES O9-2 - D.B.S. O9-6
10:00
competitie


12-5-2019
aanwezig
aanvang
Bergeijk 1 - Vessem 1
14:30
competitie
De Raven 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Bladella 8
10:00
competitie
Vessem 4 - Wilhelmina Boys 7
10:00
competitie


18-5-2019
aanwezig
aanvang
H.M.V.V. M3 - Vessem/DEES M4
10:00
competitie
Vessem/DEES M2 - H.M.V.V. M2
10:00
competitie
DEES/Vessem O11-1 - Z.S.C. O11-1
10:40
11:15
competitie
DEES/Vessem O11-2 - Bergeijk O11-3
11:00
competitie
S.V. Valkenswaard O11-3 - DEES/Vessem O11-3
10:00
competitie
Uno Animo O13-1 - Vessem/DEES O13-1
11:00
competitie
FC Tilburg O13-3 - Vessem/DEES O13-2
10:15
competitie
Acht O15-3 - DEES/Vessem O15-1
11:15
competitie
Rood Wit V.  O15-3 - DEES/Vessem O15-2
11:15
competitie
Vessem/DEES O17-1 - Beerse Boys O17-2
13:45
14:30
competitie
Z.S.C. O19-1 - DEES/Vessem O19-1
13:25
14:30
competitie
DEES/Vessem O19-2 - Dommelen O19-2
14:30
competitie
Vessem/DEES O8-1 - Rood Wit V. O8-1
10:00
competitie
S.V. Budel O8-1 - Vessem/DEES O8-2
08:45
competitie
Vessem/DEES O9-1 - Spoordonkse Boys O9-1
11:00
competitie
Vessem/DEES O9-2 - Marvilde O9-2
10:00
competitie


19-5-2019
aanwezig
aanvang
Acht 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Maarheeze 2
12:00
competitie
R.K.V.V.O. 8 - Vessem 3
10:00
competitie
Vessem 4 - Knegselse Boys 4
10:00
competitie


25-5-2019
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES M1 - Acht M1
10:00
competitie
Vessem/DEES M3 - Reusel Sport/Cotrans M3
10:00
competitie
E.F.C. O11-1 - DEES/Vessem O11-1
09:40
10:30
competitie
DEES/Vessem O11-3 - De Valk O11-2
10:00
competitie
Vessem/DEES O13-1 - R.K.D.S.V./E.D.N. '56  O13-1
12:30
competitie
Vessem/DEES O13-2 - Audacia O13-2
12:45
competitie
DEES/Vessem O15-1 - Nuenen O15-5
12:45
competitie
DEES/Vessem O15-2 - Bladella O15-4
11:00
competitie
S.D.O. '39/H.M.V.V./Hulsel O17-2 - Vessem/DEES O17-1
13:15
14:30
competitie
DEES/Vessem O19-1 - Nieuw Woensel O19-2
14:30
competitie
Bergeijk O19-2 - DEES/Vessem O19-2
14:45
competitie
E.F.C. O8-3 - Vessem/DEES O8-1
09:00
competitie
Vessem/DEES O8-2 - Dommelen O8-1
10:00
competitie
Nemelaer O9-1 - Vessem/DEES O9-1
10:15
competitie
FC Eindhoven AV O9-3 - Vessem/DEES O9-2
08:30
competitie


26-5-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - H.M.V.V. 1
14:30
competitie
Tuldania 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - De Zuiderburen 3
10:00
competitie
S.V. Valkenswaard 8 - Vessem 4
12:00
competitie


1-6-2019
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES M4 - D.O.S.K.O. '32 M1
10:00
competitie
Casteren/Netersel M1 - Vessem/DEES M2
10:00
competitie
 
    
    





 
Welkom bij V.V. Vessem